کشور سازنده: چین

دریل شارژی PM-GE1، گمنام اما کارآمد، مفید و خریدی کاملاً اقتصادی!

دریل شارژی PM-GE1 توسط شرکت چینی PM تولید شده است. اگر نام برند چندان برایتان اهمیت ندارد و به دنبال دریلی مناسب و مقرون به صرفه برای منزل هستید، می توانید دریل GE1 تولید شرکت PM را مد نظر داشته باشید.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Edon ED-1201، مناسب برای امورخانگی و رایج منزلتان!

دریل شارژی اِدون مدل ED-1201 توسط شرکت چینی Edon تولید شده است. برای مصارف خانگی و انجام امور سبک مناسب می باشد. اموری از قبیل باز و بسته نمودن پیچ ها، سوراخکاری در سطوح نسبتاً نرم از قبیل چوب، گچ و MDF. همچنین به دلیل شارژی بودن این دریل، امکان حمل و جابه جایی آسان در محیط را فراهم می کند.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Boss 001، گم نام اما کار راه انداز و مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی!

دریل شارژی Boss 001 به وسیله شرکت چینی Boss به بازارهای مختلف از جمله ایران عرضه می گردد. این دستگاه برای امور در منزل طراحی شده است. مقرون به صرفه بودن محصولات چینی Boss باعث شده است تا در بازار ایران، انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان باشد.

بیشتر بدانید

دریل چکشی اِدون Edon ID13-HYL1135، دریل مقرون به صرفه برای امور خانگی و کارگاهی!

دریل چکشی اِدون Edon ID13-HYL1135 توسط شرکت چینی Edon تهیه و تولید شده است. این مدل از دریل های ادون کیفیت و قدرت مناسبی دارد. سه نظام دستگاه 13 میلیمتری و از نوع آچارخور است. می توان مقرون به صرفه بودن دستگاه را به عنوان برجسته ترین خصوصیت این دریل به حساب آورد.

بیشتر بدانید

دریل شارژی کرون Crown CT21053LH BMC، با امکانات جانبی مناسب برای منزل شما!

دریل شارژی کرون Crown CT21053LH BMC توسط شرکت چینی کرون تولید شده است. کلیه کارهای منزل و امور نیمه کارگاهی از جمله باز و بسته کردن پیچ ها و پریزها، سوراخکاری در سطوح کابینت، MDF و دیوار به راحتی انجام می شود.

بیشتر بدانید