کشور سازنده: آلمان

دریل شارژی AEG BSB 12C2، آلمانی پرقدرت در منزل و کارگاه!

این مدل از دریل های شارژی AEG، دارای قابلیت تنظیم سرعت در دو رده و حداکثر تا 1500 دور در دقیقه می باشد. همچنین قابلیت چکشی به دستگاه قدرت بیشتری را برای سوراخکاری و کار در سطوح سخت تر داده است. این مدل از دریل های آاگ برای امور منزل و کارگاهی نیمه سنگین مناسب است.

بیشتر بدانید

دریل شارژی AEG BSB18G2L، دریل آلمانی، مدرن با امکاناتی فوق العاده!

دریل چکشی شارژی AEG مدل BSB18G2L توسط شرکت آلمانی آاگ تولید شده است.قیمت دستگاه با توجه به امکانات و طراحی به روز آن بالاست. دریل AEG مدل BSB18G2L در ایران دارای گارانتی 25 ماهه شرکت اطلس کوشا و پشتیبانی فعال می باشد.

بیشتر بدانید

دریل شارژی متابو Metabo PowerMaxx BS، با کیفیت و با امکانات، انتخابی برای هر منزل!

دریل شارژی متابو مدل PowerMaxx BS از محصولات شرکت آلمانی Metabo می باشد. دارای سه نظام 10 میلیمتری اتومات می باشد. همچنین سه نظام دستگاه قابلیت جدا شدن نیز دارد. دریل های متابو در ایران دارای نمایندگی فعال و گارانتی معتبر می باشد.

بیشتر بدانید

دریل شارژی میلواکی Milwaukee M18ONEPD-502X، یک دریل مدرن، با امکاناتی کم نظیر!

دریل شارژی میلواکی مدل Milwaukee M18ONEPD-502X توسط برند و شرکت معتبر آمریکایی Milwaukee تولید و عرضه می گردد. به راحتی امور نیمه سنگین و صنعتی قابل انجام است. امکانات و طراحی کاملاً به روز و تکنولوژی جدیدی دارد.

بیشتر بدانید

دریل ساده بوش GBM 6 RE – بخریم یا نه؟

دریل ساده GBM 6 RE توسط شرکت آلمانی بوش تولید شده است. این دستگاه از کیفیت ساخت و طراحی مناسبی برخوردار است. این دریل در ابعاد 21 در 19 سانتی متر طراحی شده است. اگر به دنبال دریلی کوچک و جمع و جور هستید که بتواند نیازهای خانگی شما را رفع نماید، انتخاب مناسبی است.

بیشتر بدانید

نگاهی به دریل شارژی Bocsh GSR 120-LI

دریل شارژی BOCSH GSR 120-LI توسط شرکت آلمانی بوش (یا تحت لیسانس این شرکت و در کشور دیگر) تولید شده است. همانند سایر محصولات شرکت بوش، کیفیت ساخت و قدرت مناسب از جمله نقاط قوت این دستگاه می باشد.

بیشتر بدانید