دریل چکشی دی سی ای DCA AZJ03-13 در کشور چین تهیه و تولید شده است. برند دی سی ای از جمله برندهای خوب و به نام چینی در بازار دریل ایران می باشد. این دریل چینی دارای سه نظام ۱۳ میلیمتری آچاری با کیفیت مناسب می باشد. در نتیجه به منظور تعویض مته ها نیازمند آچار مخصوص هستید. با عنایت به اندازه سه نظام و توان ۵۰۰ واتی، این دریل برای انجام امور سبک تا نیمه سنگین مناسب است. 

قدرت دستگاه برای انجام امور خانگی و کارگاهی سبک بسیار مناسب است. اموری نظیر سوراخ کردن آهن، چوب، دیوارهای گچی و بتنی، کار در کابینت و MDF و حتی تراشکاری.

وزن

۲۵۰۰ گرم

توان

۵۰۰ وات

منبع تغذیه

برق

کشور سازنده

چین

کنترل سرعت

دارد

سیستم گردش

چپ گرد – راست گرد

نوع

دریل چکشی

سه نظام

۱۳mm – آچارخور

نقاط قوت

  • مناسب برای امور خانگی و نیمه صنعتی
  • دارای قابلیت چکشی و قدرت بالا
  • دارای دسته کمکی ۳۶۰ درجه و خط کش تنظیم
  • داشتن کیف همراه جهت حمل
  • قیمت مناسب، پشتیبانی فعال و گارانتی ۱۸ ماهه

نقاط ضعف

  • کارایی نسبتاً پایین در امور صنعتی و سنگین
  • سرعت و دور پایین دریل به دلیل گیربکسی بودن دستگاه
  • وزن نسبتاً بالای دریل

علاوه بر قدرت خوب دستگاه، به کمک قابلیت ضربه ای آن، امور مربوط به سوراخکاری با نیروی بیشتر و به راحتی صورت می گیرد. به کمک این دستگاه سوراخکاری در چوب و مصالح ساختمانی به ترتیب تا حداکثر ۳۰ و ۱۶ میلیمتر صورت می گیرد. هرچند در صورت استفاده مداوم در مصالح بتنی ممکن است باعث داغ شدن دستگاه و پایین آمدن کیفیت کار شود. 

سرعت دستگاه حداکثر به ۱۲۰۰ دور در دقیقه می رسد. این سرعت در دو جهت مختلف راست گرد و چپ گرد به کمک دیمردار بودن قابل تنظیم است. نکته بسیار مهم در خصوص این دریل توجه به سرعت پایین دستگاه به علت گیربکسی بودن آن است. البته از طرفی دیگر قدرت مناسب و بالاتری را حین سرعت پایین برای شما فراهم می کند.

دریل چکشی دی سی ای DCA AZJ03-13
دریل چکشی دی سی ای DCA AZJ03-13
دریل چکشی دی سی ای DCA AZJ03-13
دریل چکشی دی سی ای DCA AZJ03-13

این دریل دارای دسته کمکی ۳۶۰ درجه گردان و خط کش مدرج جهت تسلط و دقت بیشتر در کار می باشد. این دریل دارای جعبه همراه جهت حفظ و حمل راحت تر است. کیفیت این جعبه نسبتاً مناسب و متوسط است.

این دستگاه دارای وزن ۲/۵ کیلوگرمی است. وزن دستگاه بالا بوده و در استفاده طولانی مدت می تواند سبب خستگی شما گردد. 

قیمت دریل چکشی دی سی ای DCA AZJ03-13 در قیاس با نمونه های دیگر مناسب تر است. همچنین همانند سایر محصولات شرکت دی سی ای از گارانتی ۱۸ ماهه و پشتیبانی فعال در داخل کشور نیز بهره مند می باشد. این عوامل سبب شده تا این دریل چکشی خریدی اقتصادی محسوب شود.