منبع تغذیه: شارژی

دریل شارژی PM-GE1، گمنام اما کارآمد، مفید و خریدی کاملاً اقتصادی!

دریل شارژی PM-GE1 توسط شرکت چینی PM تولید شده است. اگر نام برند چندان برایتان اهمیت ندارد و به دنبال دریلی مناسب و مقرون به صرفه برای منزل هستید، می توانید دریل GE1 تولید شرکت PM را مد نظر داشته باشید.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Edon ED-1201، مناسب برای امورخانگی و رایج منزلتان!

دریل شارژی اِدون مدل ED-1201 توسط شرکت چینی Edon تولید شده است. برای مصارف خانگی و انجام امور سبک مناسب می باشد. اموری از قبیل باز و بسته نمودن پیچ ها، سوراخکاری در سطوح نسبتاً نرم از قبیل چوب، گچ و MDF. همچنین به دلیل شارژی بودن این دریل، امکان حمل و جابه جایی آسان در محیط را فراهم می کند.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Boss 001، گم نام اما کار راه انداز و مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی!

دریل شارژی Boss 001 به وسیله شرکت چینی Boss به بازارهای مختلف از جمله ایران عرضه می گردد. این دستگاه برای امور در منزل طراحی شده است. مقرون به صرفه بودن محصولات چینی Boss باعث شده است تا در بازار ایران، انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان باشد.

بیشتر بدانید

دریل شارژی رونیکس Ronix 8512، دریل خوب ایرانی، ساخته شده برای امور سبک!

دریل شارژی رونیکس Ronix 8512 به وسیله شرکت ایرانی رونیکس به بازار عرضه می گردد. سه نظام این دستگاه 10 میلیمتری و خودکار دو تکه می باشد. این دریل با قدرت متوسطی که دارد اغلب کارهای منزل از جمله باز و بسته کردن پیچ ها، سوراخ کاری در سطوح چوبی، MDF و فلزی را به راحتی انجام می دهد.

بیشتر بدانید

دریل شارژی کرون Crown CT21053LH BMC، با امکانات جانبی مناسب برای منزل شما!

دریل شارژی کرون Crown CT21053LH BMC توسط شرکت چینی کرون تولید شده است. کلیه کارهای منزل و امور نیمه کارگاهی از جمله باز و بسته کردن پیچ ها و پریزها، سوراخکاری در سطوح کابینت، MDF و دیوار به راحتی انجام می شود.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Tosan 9014 SC PLUS، خوش ساخت و به روز برای منزل و کار!

دریل شارژی Tosan 9014 SC PLUS توسط شرکت ایرانی توسن (Tosan) تهیه و عرضه شده است. قدرت و کیفیت دستگاه در حد رضایت بخشی قرار داشته و انجام کلیه امور منزل و کارگاهی نظیر باز و بسته کردن پیچ ها، کار بر روی سطوح چوبی و MDF، دکوراسیون داخلی و حتی کار بر روی سطوح فلزی و بتنی به خوبی انجام می شود.

بیشتر بدانید

دریل شارژی رونیکس Ronix 8612، خوش ساخت و فول امکانات!

دریل شارژی رونیکس Ronix 8612 توسط شرکت ایرانی رونیکس تولید شده است. قدرت و کیفیت دستگاه در حد مطلوبی قرار داشته و انجام کلیه امور منزل نظیر باز و بسته کردن پیچ ها، کار بر روی سطوح چوبی و MDF و تعمیرات منزل و یا محیط کاری به راحتی انجام می گیرد.

بیشتر بدانید

دریل شارژی رونیکس Ronix 8018، زیبا، فول امکانات و مناسب برای کار و منزل!

دریل شارژی رونیکس Ronix 8018 توسط شرکت ایرانی رونیکس به بازار عرضه می گردد. سه نظام این دستگاه 10 میلیمتری و خودکار می باشد. این دریل در کنار قدرت و سرعت مناسب دارای قابلیت چکشی نیز می باشد. به کمک این دستگاه اغلب کارهای منزل نظیر باز و بسته کردن پیچ ها، سوراخ کاری در سطوح مختلف به خوبی صورت می گیرد.

بیشتر بدانید
  • 1
  • 2