نوع دریل: دریل ساده

دریل شارژی PM-GE1، گمنام اما کارآمد، مفید و خریدی کاملاً اقتصادی!

دریل شارژی PM-GE1 توسط شرکت چینی PM تولید شده است. اگر نام برند چندان برایتان اهمیت ندارد و به دنبال دریلی مناسب و مقرون به صرفه برای منزل هستید، می توانید دریل GE1 تولید شرکت PM را مد نظر داشته باشید.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Edon ED-1201، مناسب برای امورخانگی و رایج منزلتان!

دریل شارژی اِدون مدل ED-1201 توسط شرکت چینی Edon تولید شده است. برای مصارف خانگی و انجام امور سبک مناسب می باشد. اموری از قبیل باز و بسته نمودن پیچ ها، سوراخکاری در سطوح نسبتاً نرم از قبیل چوب، گچ و MDF. همچنین به دلیل شارژی بودن این دریل، امکان حمل و جابه جایی آسان در محیط را فراهم می کند.

بیشتر بدانید

دریل شارژی Boss 001، گم نام اما کار راه انداز و مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی!

دریل شارژی Boss 001 به وسیله شرکت چینی Boss به بازارهای مختلف از جمله ایران عرضه می گردد. این دستگاه برای امور در منزل طراحی شده است. مقرون به صرفه بودن محصولات چینی Boss باعث شده است تا در بازار ایران، انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان باشد.

بیشتر بدانید

دریل رونیکس Ronix 2114، زیبا و قابل استفاده برای همه و مناسب امور خانگی!

دریل برقی ساده رونیکس مدل 2114 توسط شرکت ایرانی رونیکس تولید شده است. این دستگاه صرفاً برای امور سبک در منزل مناسب است. در واقع با توجه به قدرت و امکانات ساده دستگاه، عموم افراد و حتی مبتدیان به راحتی قادر به استفاده از آن هستند.

بیشتر بدانید

دریل برقی Ronix 2110، ساده و روان برای همه افراد و همه منازل!

دریل برقی Ronix 2110 توسط شرکت ایرانی رونیکس تولید شده است. این دستگاه جهت کار در منزل و یا انجام امور سبک کاری مناسب است. کارهایی نظیر باز و بسته کردن انواع پیچ ها، مونتاژ قطعات و کار با MDF و اموری از این دست.

بیشتر بدانید

دریل شارژی کرون Crown CT21053LH BMC، با امکانات جانبی مناسب برای منزل شما!

دریل شارژی کرون Crown CT21053LH BMC توسط شرکت چینی کرون تولید شده است. کلیه کارهای منزل و امور نیمه کارگاهی از جمله باز و بسته کردن پیچ ها و پریزها، سوراخکاری در سطوح کابینت، MDF و دیوار به راحتی انجام می شود.

بیشتر بدانید