دریل چکشی توسن Tosan 0034D توسط شرکت ایرانی توسن (Tosan) تهیه و عرضه شده است. این دریل ایرانی همانند اغلب وسایل برقی این شرکت در کشور چین تولید شده است. با توجه به اندازه سه نظام و توان بالای ۱۰۵۰ واتی، این دریل برای انجام کلیه امور خانگی و صنعتی گزینه ی مناسبی است.

به کمک قابلیت چکشی آن سوراخکاری در کلیه سطوح با قدرت انجام می شود. به کمک این دریل سوراخکاری در سطوح چوبی و مصالح به ترتیب تا ۴۰ و ۲۰ میلیمتر به راحتی صورت می گیرد.

وزن

۲۹۰۰ گرم

توان

۱۰۵۰ وات

منبع تغذیه

برق

کشور سازنده

ایران / چین

کنترل سرعت

دارد

سیستم گردش

چپ گرد – راست گرد

نوع

دریل چکشی

سه نظام

۱۳mm – آچارخور

نقاط قوت

  • مناسب برای امور سبک تا سنگین
  • دارای قابلیت چکشی و کیفیت بالای بدنه
  • گیربکسی بودن و کیفیت و قدرت بالای آن
  • دارای دسته کمکی ۳۶۰ درجه و خط کش تنظیم
  • پشتیبانی فعال  و گارانتی ۶ ماهه

نقاط ضعف

  • نداشتن کیف و یا جعبه همراه
  • وزن بالا جهت امور خانگی 
  • نامناسب در امور صرفاً خانگی، کارهای ظریف و در ابعاد کوچک

سه نظام دستگاه ۱۳ میلیمتری آچاری و با کیفیت است. در نتیجه به منظور تعویض مته ها نیازمند آچار مخصوص هستید. توجه داشته باشید قسمت آچار مربوط به خود سه نظام حساس بوده و هنگام استفاده از آچار نهایت دقت را داشته باشید. به دلیل قدرت بالای دستگاه ممکن است کارهای کوچک و ظریف با دقت خوبی صورت نگیرد. در این حالت ممکن است مته ها دچار شکستگی شوند. اما موتور و گیربکس دستگاه خصوصاً برای انجام امور کاری و صنعتی بسیار قدرتمند و با کیفیت است.

حداکثر سرعت دریل به ۲۸۰۰ دور در دقیقه می رسد. این سرعت در دو جهت مختلف راست گرد و چپ گرد به کمک شَستی ظریفی قابل تنظیم است.

این دریل، دارای دسته کمکی ۳۶۰ درجه گردان و خط کش مدرج جهت تسلط و دقت بیشتر در کار می باشد. از طرفی این دریل خوب ایرانی فاقد کیف همراه جهت حفظ و حمل راحت تر است. در نتیجه به منظور حفظ هرچه بهتر این دریل، بهتر است شخصاً به فکر تهیه آن باشید.

دریل چکشی توسن Tosan 0034D
دریل چکشی توسن Tosan 0034D
دریل چکشی توسن Tosan 0034D

این دریل خوب ایرانی از برق شهری به عنوان منبع تغذیه انرژی استفاده می کند. بدین منظور دستگاه به کابل ۲ متری مجهز شده است.

این دستگاه دارای وزن ۲/۹ کیلوگرمی است. وزن دستگاه برای کارهای صرفاً خانگی بالا است. این وزن ممکن است در استفاده مداوم و طولانی شما را دچار خستگی نماید. اما این سنگینی برای استفاده در کارگاه و امور سنگین طبیعی است. شرکت صنعتی توسن اقدام به تولید دریل مشابه ای با نام دریل چکشی توسن مدل ۰۰۳۴Db کرده است. این دریل از لحاظ سخت افزاری بسیار مشابه مدل ۰۰۳۴D است. به علاوه دارای کیف همراه، سیم سیار و قیمت بالاتری نسبت به این نمونه می باشد.

دریل چکشی توسن Tosan 0034D در قیاس با نمونه های دیگر در این محدوده قیمت مناسبی دارد. همچنین همانند سایر محصولات شرکت توسن از گارانتی ۶ ماهه و پشتیبانی فعال در داخل کشور بهره مند می باشد.