دریل چکشی Ronix 2220 تهیه و عرضه شده توسط شرکت ایرانی می باشد. این دریل ایرانی از جمله بهترین دریل های موجود در بازار ایران می باشد. کلیه امور مربوط به سوراخ کاری و کار در حوزه صنعت را به خوبی و با قدرت بالا انجام می دهد.

وزن

۳۷۰۰ گرم

توان

۱۰۵۰ وات

منبع تغذیه

برق

کشور سازنده

ایران/چین

کنترل سرعت

دارد

سیستم گردش

چپ گرد – راست گرد

نوع

دریل چکشی

سه نظام

۱۳mm – آچارخور

نقاط قوت

  • مناسب برای کلیه امور صنعتی و سایر زمینه ها
  • قدرت و توان فوق العاده دستگاه
  • دارای گیربکس دو سرعته و قابلیت تنظیم سرعت
  • دارای دسته نگهدارنده، خط کش و کیف همراه
  • مقرون به صرفه نسبت به برندهای مشابه
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش فعال

نقاط ضعف

  • وزن بالای دستگاه
  • ضعیف شدن سه نظام در گذر زمان

این دستگاه دارای سه نظام ۱۳ میلیمتری آچاری می باشد. این سه نظام توان لازم جهت انجام کلیه امور را به خوبی فراهم کرده است. البته ممکن است طی سال ها کمی ضعیف، دچار زنگ زدگی و یا سفت شدن حین باز و بسته کردن شود. توان ۱۰۵۰ واتی آن باعث شده کلیه امور سنگین و صنعتی به راحتی صورت گیرد. امکان ایجاد سوراخ به قطر ۳۰ میلیمتر در چوب و ۱۶ میلیمتر در مصالح ساختمانی به آسانی انجام می شود.

قابلیت چکشی و اعمال نیروی بیشتر حین کار به علاوه گیربکس دو سرعته، در بهبود عملکرد دستگاه نقش بسزایی دارد. حداکثر سرعت دستگاه ۲۸۰۰ دور در دقیقه می باشد. این سرعت به کمک کلید الکترونیکی دیمردار قابل تنظیم در دو جهت است. دکمه ها و کلید قفل کننده جنس متوسطی دارند.

این دستگاه علاوه بر موارد ذکر شده دارای یک دسته کمکی گردان ۳۶۰ درجه، خط کش مدرج جهت تنظیم کار، کیف همراه و کابل بلند ۳ متری می باشد. توجه داشته باشید، پس از استفاده از دسته کمکی بایستی آن را از دستگاه جدا کرده و سپس در کیف قرار دهید.

دریل چکشی رونیکس ۲۲۲۰
دریل چکشی رونیکس ۲۲۲۰
دریل چکشی رونیکس ۲۲۲۰
دریل چکشی رونیکس ۲۲۲۰
دریل چکشی Ronix 2220
دریل چکشی Ronix 2220
دریل چکشی Ronix 2220
دریل چکشی Ronix 2220

این دستگاه با توجه قدرت بالا و گیربکسی بودن آن در حدود ۳/۷ کیلوگرم وزن دارد. شاید بزرگترین نقطه ضعفی که بتوان برای دستگاه در نظر گرفت، همین وزن بالا باشد. هرچند میزان وزن دریل های پر قدرت و صنعتی معمولاً بالا است. به همین دلیل برای استفاده در امور خانگی توصیه نمی شود. همچنین در هنگام کار در ارتفاع و به مدت طولانی، ممکن شما را با مشکل مواجه کند. اموری نظیر کار در سقف های کاذب. از طرفی در کارهایی که بر روی زمین صورت می گیرد، همین سنگینی ممکن است به شما کمک کند.

قیمت دریل چکشی Ronix 2220 نسبت به نمونه ها و برندهای مشابه، مناسب است. همچنین پشتیبانی و نمایندگی فعال در ایران باعث شده است تا خیال کاربران تا حدود زیادی راحت باشد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید، با توجه به پرقدرت بودن دستگاه، چنانچه قصد استفاده از دریل در مصارف منزل و خانگی دارید توصیه می کنیم نمونه های سبک تر این حوزه را درنظر بگیرید.

عکس ها از سایت ronix.ir