دریل چکشی رونیکس Ronix 2213 توسط شرکت ایرانی رونیکس تولید شده است. ابعاد مناسب و تنوع در رنگ اولین چیزی است که توجه شما را جلب می کند. این دستگاه در چهار رنگ مختلف قابل خریداری است. سه نظام دستگاه ۱۳ میلیمتری و خودکار است. در نتیجه به منظور تعویض مته ها نیازمند آچار مخصوص نخواهید بود. از طرفی به کمک این سه نظام پرقدرت و تمام فلزی، به راحتی کلیه امور منزل و محیط کار قابل انجام است.

وزن

۲۰۰۰ گرم

توان

۶۰۰ وات

منبع تغذیه

برق

کشور سازنده

ایران / چین

کنترل سرعت

دارد

سیستم گردش

چپ گرد – راست گرد

نوع

دریل چکشی

سه نظام

۱۳mm – آچارخور

نقاط قوت

  • مناسب برای امور خانگی و نیمه صنعتی
  • دارای سه نظام تمام فلزی و اتومات
  • ابعاد مناسب و تنوع رنگ
  • دارای کیف همراه و دسته کمکی و خط کش تنظیم
  • قیمت مناسب، گارانتی و پشتیبانی فعال در ایران

نقاط ضعف

  • کارایی کم در امور صنعتی و سنگین
  • قدرت متوسط در سوراخکاری سطوح بتنی
  • وزن نسبتاً بالا

با عنایت به اندازه سه نظام و توان ۶۵۰ واتی، این دریل برای انجام امور سبک تا نیمه سنگین کارگاهی مناسب است. به کمک قابلیت چکشی دستگاه، امور مربوط به سوراخکاری با نیروی بیشتر انجام می شود. به کمک این دستگاه سوراخکاری در چوب و فلز به ترتیب تا حداکثر ۲۵ و ۱۳ میلیمتر صورت می گیرد. 

سرعت دستگاه حداکثر به ۳۰۰۰ دور در دقیقه می رسد. این سرعت در دو جهت مختلف راست گرد و چپ گرد به کمک کلید دیمردار قابل تنظیم است. همچنین این دریل دارای دسته کمکی ۳۶۰ درجه گردان و خط کش مدرج فلزی جهت تسلط و عمق سنجی در کار می باشد. در قسمت دسته کمکی مکانی جهت نگهداری چند مته برای حمل راحت تر در نظر گرفته شده است.

دریل چکشی رونیکس Ronix 2213
دریل چکشی رونیکس Ronix 2213
دریل چکشی رونیکس Ronix 2213
دریل چکشی رونیکس Ronix 2213

دریل چکشی رونیکس Ronix 2213 دارای وزن ۲ کیلوگرمی است. وزن دستگاه برای امور خانگی بالا و برای امور کارگاهی نسبتاً مناسب می باشد. اما برای انتخاب دستگاه به منظور استفاده در منزل می توانید دستگاه های سبک تر را نیز مدنظر قرار دهید.

این دستگاه از برق شهری به منظور منبع تأمین انرژی بهره می گیرد. بدین منظور مجهز به کابل بلند ۳ متری می باشد. همچنین این دریل خوب ایرانی برای سهولت در حمل و حفظ هرچه بهتر دستگاه دارای کیف BMC می باشد.

قیمت دریل چکشی رونیکس مدل ۲۲۱۳ در قیاس با نمونه های دیگر مقرون به صرفه  به نظر می رسد. از طرفی همانند سایر محصولات رونیکس از گارانتی ۱۲ ماهه و پشتیبانی فعال در داخل کشور بهره مند می باشد.